P.T.SIGNAL dystrybutor Synergys Technologies
Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności Leakshooter


ULTRADŹWIĘKOWY WYKRYWACZ NIESZCZELNOŚCI
DETEKCJA WYCIEKÓW, TERMOWIZJA
DIAGNOSTYKA ODWADNIACZYUltradźwiękowe wykrywacze nieszczelności - porównanie wersji oraz funkcji LEAKSHOOTERA.

Porównanie wersji oraz funkcji
ultradźwiękowych wykrywaczy nieszczelności
LEAKSHOOTER
Ultradźwiękowe wykrywacze nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności
z kamerą i dotykowym ekranem
LEAKSHOOTER V2T+

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+ z kamerą i ekranem dotytkowym. Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+ z kamerą i ekranem dotytkowym (widok z przodu urządzenia). Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+ z kamerą i ekranem dotytkowym (widok z tyłu urządzenia). Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+ z kamerą i ekranem dotytkowym (dodatkowe akcesoria).

Zastosowana technologia umożliwia wykrywanie wycieków dowolnych gazów znajdujących się pod ciśnieniem. Dzięki kamerze wyciek może być nie tylko słyszany (jak w klasycznym wykrywaczu ultradźwiękowym), ale także wskazywany na ekranie za pomocą dynamicznego wskaźnika lokalizującego oraz 2 poziomowego wskaźnika natężenia pokazującego wartość bieżącą oraz wartość maksymalną. Dzięki temu lokalizacja wycieków jest szybka, prosta i skuteczna. Znalezione wycieki można udokumentować wykonując zdjęcia, które następnie można zgrać do komputera za pomoca łącza USB. Ulepszenie w postaci ekranu dotykowego oraz zastosowanie baterii litowo-jonowej w najnowszej wersji urządzenia LEAKSHOOTER V2T+ (modele do grudnia 2022 V2+) sprawiło, że praca z urządzeniem LEAKSHOOTER stała się jeszcze bardziej efektywna i komfortowa.
Wbudowane oprogramowanie estymacji kosztu wycieku pozwala na szacowanie kosztu wycieku w trybie rzeczywistym. Dzięki temu można w przybliżeniu określić ile kosztuje rocznie dany wyciek. Dane mogą być zapisane w formie zdjęcia wraz z kosztem.

Wycena kosztu wycieku w czasie rzeczywistym przy użyciu LEAKSHOOTERA.
Ultradźwiękowe wykrywacze nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+IR

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności
z kamerą termowizyjną i ekranem dotykowym
LEAKSHOOTER V2T+IR

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+IR z kamerą termowizyjną i ekranem dotytkowym(widok z przodu).

LEAKSHOOTER V2T+IR posiada wszystkie funkcje z wersji V2T+ a dodatkowo wyposażony jest w kamerę termowizyjna umożliwiającą pomiar temperatury urządzeń, instalacji i innych obiektów. Obecność kamery termowizyjnej rozszerza funkcjonalności LEAKSHOOTERA o diagnostykę urządzeń elektrycznych i mechanicznych. Funkcja ta pozwala jeszcze skuteczniej zapobiegać awariom i utracie energii w zakładach pracy.

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V2T+IR z kamerą termowizyjną i ekranem dotytkowym (widok obrazu termowizyjnego).


Na ekranie LEAKSHOOTERA V2T+IR wyświetla się obraz termowizyjny z zaznaczonymi trzema punktami pomiarowymi: z temperaturą w punkcie centralnym, temperaturą minimalną i temperaturą maksymalną. Do wyboru są trzy opcje kolorów: standardowy, tęczowy i czarno-biały. Uzyskane pomiary można zapisać w formie zdjęcia następnie zgrać na komputer, co ułatwi przygotowanie raportu i usuwanie usterek.Ultradźwiękowe wykrywacze nieszczelności LEAKSHOOTER V3T+PRO

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności
z kamerą termowizyjną, ekranem dotykowym oraz analizatorem stanu odwadniacza
LEAKSHOOTER V3T+PRO

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności LEAKSHOOTER V3T+PRO z kamerą, ekranem dotykowym, termowizją oraz analizatorem stanu odwadniacza.

Francuski producent Synergys Technologies aby zapewnić jeszcze szybszą i bardziej komfortową pracę z urządzeniem LEAKSHOOTER zmodernizował ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności dodając m.in. ekran dotykowy i akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania. Najnowszy model urządzenia posiadający wszystkie dostępne funkcje i opcje ultrwadźwiękowego wykrywacza nieszczelności produkowanego przez firmę Synergys Technologies otrzymał nazwę LEAKSHOOTER V3T+PRO.
LEAKSHOOTER V3T+PRO wyposażony jest w specjalne oprogramowanie STRAPSHOOTER do automatycznego badania odwadniaczy parowych. Oprogramowanie, krok po kroku prowadzi użytkownika, dzięki czemu nie jest konieczne duże doświadczenie lub rozległa wiedza aby poprawnie zdiagnozować odwadniacz.LEAKSHOOTER V2T+ V2T+IR V3T+PRO
Detekcja ultradźwięków
nieszczelności instalacji gazów sprężonych, podciśnieniowych, pary, uszkodzenia instalacji energetycznych
Ekran dotykowy
kolorowy LCD 5,7" 640x480 px
Akumulator litowo-jonowy
Czas pracy > 5 godzin
Kamera termowizyjna
FLIR LEPTON 160x120 px, od -100C do +4000C
Analizator stanu odwadniaczy
Oprogramowanie pozwala na szybką i automatyczną diagnostykę stanu pracy odwadniacza.
Porównanie wersji ultradźwiękowych wykrywaczy nieszczelności


Ultradźwiękowe wykrywacze nieszczelności LEAKSHOOTER - akcesoria, karta katalogowa

Akcesoria:
- emiter ultradźwiękowy LKS DOME
- sonda LKS FLEX do miejsc trudnodostępnych 400mm
- sonda LKS FLEX 1500 do miejsc trudnodostępnych 1500mm
- sonda dotykowa LKS PROBE
- wskaźnik laserowy LASER KIT
- oprogramowanie do edycji raportów LEAKREPORTEDITOR
- pokrowiec LKS COVER
- walizka transportowa LKS ABS

Emiter ultradźwięków LKSDOME do badania szczelności pomieszczeń, zbiorników lub karoserii. Sonda LKSFLEX do miejsc trudnodostępnych 400mm. Sonda LKSFLEX 1500 do miejsc trudnodostępnych 1500mm. Sonda dotykowa LKSPROBE do badania łożysk i elementów wirujących. Wskaźnik laserowy LASER KIT do ultradźwiękowego wykrywacza nieszczelności LEAKSHOOTER. Oprogramowanie do edycji raportów ultradźwiękowego wykrywacza nieszczelności LEAKSHOOTER. Pokrowiec LKS COVER ultradźwiękowego wykrywacza nieszczelności LEAKSHOOTER. Walizka transportowa do ultradźwiękowego wykrywacza nieszczelności LEAKSHOOTER.

Karta katalogowa ultradźwiękowego wykrywacza nieszczelności z kamerą LEAKSHOOTER.

KARTA KATALOGOWA
ULTRADŹWIĘKOWYCH
WYKRYWACZY NIESZCZELNOŚCI
LEAKSHOOTER


Standardy CE: CEM 2004/108/CE: EN61000-6-4 & EN61000-6-2
Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelnosci LEAKSHOOTER z certyfikatem CE  
Fotografie oraz kolorystyka urządzeń może odbiegać od przedstawionej.